KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088391
nr 1208 8391
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Häst. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:23:14
30/9 09:45:43
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik